TürkiyeKonyaAsmakaklık Dağı

Asmakaklık Dağı

Konya bölgesindeki dağ zirvesi · 1.705 m

1.705 m
Deniz seviyesinden yükseklik
347 m
Topografik belirginlik
17,0 km
Tek yön yürüyüş mesafesi
37.6050, 31.6581
Koordinatlar (N, E)

Asmakaklık Dağı yürüyüş rotası

17,0 km
tek yön mesafesi
759 m
toplam yükseliş
8 h 40 dk.
tahmini gidiş-dönüş süresi

Yürüyüş rotasının başlangıç noktası: en yakın kayıtlı başlangıç noktası — Zirveye en kısa yürüyüş için park yeri önerilir.

1.148 m17,0 km · 1.708 m

Hava tahmini

Önümüzdeki 10 gün

Park etme ve başlangıç noktası

1Park alanıÖnerilen
otopark · kuzeydoğu
Yürüyerek 17,0 km · ↑ 759 m · gidiş dönüş için yaklaşık 8 h 40 dk.
Google Haritalar'daki yol tarifleri ↗
2Park alanı
otopark · kuzeydoğu
Zirveye yaklaşık 16,9 km uzaklıkta
Google Haritalar'daki yol tarifleri ↗

Vardığınızda tabelaları ve park ücretlerini kontrol edin.

Yakında daha fazla zirve var

Sık sorulan sorular

Asmakaklık Dağı ne kadar yüksek?

Asmakaklık Dağı deniz seviyesinden 1.705 m yüksekliktedir ve Konya bölgesinde yer almaktadır. Zirvenin topografik belirginliği 347 m'dir — çevresindeki araziden bu kadar yükselir.

Asmakaklık Dağı zirvesine yürüyüş ne kadar sürer?

Başlangıç noktası: en yakın kayıtlı başlangıç noktası. Rota tek yönde yaklaşık 17,0 km ve 759 m tırmanış içerir. Normal yürüyüş temposuyla gidiş dönüş için yaklaşık 8 h 40 dk. ayırın.

Asmakaklık Dağı zirvesine yürüyüş için nereye park edebilirim?

En yakın park alanı: park alanı (kuzeydoğu) — Yürüyerek 17,0 km · ↑ 759 m · gidiş dönüş için yaklaşık 8 h 40 dk.. Diğer bir seçenek: park alanı (kuzeydoğu) (Zirveye yaklaşık 16,9 km uzaklıkta). Conquer uygulamasında patikanın başlangıcına yol tarifi ve zirveye yürüyüş rotası bulabilirsiniz.

Conquer'de Asmakaklık Dağı tırmanışımı kaydedebilir miyim?

Evet. Asmakaklık Dağı, Conquer'de Türkiye için yer alan 7.746 zirveden biridir. Zirvede uygulamayı açın ve tırmanışı kaydetmek için dokunun — GPS kontrolü gerçekten orada olduğunuzu doğrular. Henüz kimse bu zirveyi kaydetmedi; ilk siz olabilirsiniz.

Zirveye çıkışınızı uygulamada kaydedin: Asmakaklık Dağı

Zirvede GPS ile doğrulama yapın. Türkiye: yeni zirvelere çıkın, serinizi sürdürün ve arkadaşlarınızla seviye atlayın.

Şuradan indirin:Uygulama Mağazası

İndirmek ücretsiz