Büyük Kızıldağ
Kayseri bölgesindeki dağ zirvesi · 2.139 m
Büyük Kızıldağ yürüyüş rotası
Yürüyüş rotasının başlangıç noktası: en yakın kayıtlı başlangıç noktası — Zirveye en kısa yürüyüş için park yeri önerilir.
Hava tahmini
Önümüzdeki 10 günPark etme ve başlangıç noktası
Vardığınızda tabelaları ve park ücretlerini kontrol edin.
Yakında daha fazla zirve var
Sık sorulan sorular
Büyük Kızıldağ ne kadar yüksek?
Büyük Kızıldağ deniz seviyesinden 2.139 m yüksekliktedir ve Kayseri bölgesinde yer almaktadır. Zirvenin topografik belirginliği 479 m'dir — çevresindeki araziden bu kadar yükselir.
Büyük Kızıldağ zirvesine yürüyüş ne kadar sürer?
Başlangıç noktası: en yakın kayıtlı başlangıç noktası. Rota tek yönde yaklaşık 15,2 km ve 776 m tırmanış içerir. Normal yürüyüş temposuyla gidiş dönüş için yaklaşık 8 h 22 dk. ayırın.
Büyük Kızıldağ zirvesine yürüyüş için nereye park edebilirim?
En yakın park alanı: park alanı (doğu) — Yürüyerek 15,2 km · ↑ 776 m · gidiş dönüş için yaklaşık 8 h 22 dk.. Conquer uygulamasında patikanın başlangıcına yol tarifi ve zirveye yürüyüş rotası bulabilirsiniz.
Conquer'de Büyük Kızıldağ tırmanışımı kaydedebilir miyim?
Evet. Büyük Kızıldağ, Conquer'de Türkiye için yer alan 7.746 zirveden biridir. Zirvede uygulamayı açın ve tırmanışı kaydetmek için dokunun — GPS kontrolü gerçekten orada olduğunuzu doğrular. Henüz kimse bu zirveyi kaydetmedi; ilk siz olabilirsiniz.
Zirveye çıkışınızı uygulamada kaydedin: Büyük Kızıldağ
Zirvede GPS ile doğrulama yapın. Türkiye: yeni zirvelere çıkın, serinizi sürdürün ve arkadaşlarınızla seviye atlayın.
Şuradan indirin:Uygulama Mağazasıİndirmek ücretsiz