Veselská Magura
Vrchol hory v Žilinský kraj · 964 m
Turistická trasa na Veselská Magura
Východiskový bod trasy: najbližší registrovaný štartovací bod — odporúčané parkovanie pre najkratšiu túru na vrchol.
Predpoveď počasia
Ďalších 10 dníParkovisko a východiskový bod
Keď prídete, skontrolujte značky a prípadné poplatky za parkovanie.
Viac vrcholov v okolí
Často kladené otázky
Aká vysoká je Veselská Magura?
Veselská Magura je 964 m nad morom a nachádza sa v Žilinský kraj. Topografická prominencia vrcholu je 32 m — o toľko sa týči nad okolitým terénom.
Ako dlho trvá túra na Veselská Magura?
Východiskový bod: najbližší registrovaný štartovací bod. Trasa meria približne 3,5 km jedným smerom a nastúpate 193 m. Na cestu tam aj späť bežným turistickým tempom si vyhraďte asi 1 h 51 min.
Kde môžem zaparkovať na túru na Veselská Magura?
Najbližšie parkovisko: parkovacia plocha (sever) — 3,5 km pešo · ↑ 193 m · približne 1 h 51 min na spiatočnú cestu. Ďalšou možnosťou je parkovacia plocha (na východ) (približne 6,2 km na vrchol). V aplikácii Conquer nájdete trasu jazdy na východiskový bod a turistickú trasu na vrchol.
Môžem zaznamenať svoj výstup na Veselská Magura v Conquer?
Áno. Veselská Magura patrí medzi 3 414 vrcholov v Slovensko, ktoré sú dostupné v aplikácii Conquer. Na vrchole otvorte aplikáciu a ťuknutím zaznamenajte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam naozaj ste. Tento vrchol ešte nikto nezaznamenal — môžeš byť prvý.
Vystúpte na Veselská Magura a zaznamenajte si výstup v aplikácii
Na vrchole potvrďte výstup pomocou GPS. Slovensko: zdolávajte ďalšie vrcholy, udržiavajte série a postupujte na vyššie úrovne s priateľmi.
Stiahnite si naApp StoreZadarmo na stiahnutie