Veľká kopa
Vrchol hory v Žilinský kraj · 1 637 m
Turistická trasa na Veľká kopa
Východiskový bod trasy: najbližší registrovaný štartovací bod — odporúčané parkovanie pre najkratšiu túru na vrchol.
Predpoveď počasia
Ďalších 10 dníParkovisko a východiskový bod
Keď prídete, skontrolujte značky a prípadné poplatky za parkovanie.
Viac vrcholov v okolí
Často kladené otázky
Aká vysoká je Veľká kopa?
Veľká kopa je 1 637 m nad morom a nachádza sa v Žilinský kraj. Topografická prominencia vrcholu je 40 m — o toľko sa týči nad okolitým terénom.
Ako dlho trvá túra na Veľká kopa?
Východiskový bod: najbližší registrovaný štartovací bod. Trasa meria približne 4,7 km jedným smerom a nastúpate 839 m. Na cestu tam aj späť bežným turistickým tempom si vyhraďte asi 3 h 54 min.
Kde môžem zaparkovať na túru na Veľká kopa?
Najbližšie parkovisko: parkovacia plocha (juh) — 4,7 km pešo · ↑ 839 m · približne 3 h 54 min na spiatočnú cestu. Ďalšou možnosťou je parkovacia plocha (juh) (približne 4,9 km na vrchol). V aplikácii Conquer nájdete trasu jazdy na východiskový bod a turistickú trasu na vrchol.
Môžem zaznamenať svoj výstup na Veľká kopa v Conquer?
Áno. Veľká kopa patrí medzi 3 414 vrcholov v Slovensko, ktoré sú dostupné v aplikácii Conquer. Na vrchole otvorte aplikáciu a ťuknutím zaznamenajte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam naozaj ste. Tento vrchol ešte nikto nezaznamenal — môžeš byť prvý.
Vystúpte na Veľká kopa a zaznamenajte si výstup v aplikácii
Na vrchole potvrďte výstup pomocou GPS. Slovensko: zdolávajte ďalšie vrcholy, udržiavajte série a postupujte na vyššie úrovne s priateľmi.
Stiahnite si naApp StoreZadarmo na stiahnutie