Tri vrchy

Vrchol hory v Banskobystrický kraj · 834 m

834 m
Nadmorská výška
143 m
Topografická prominencia
4,7 km
Dĺžka trasy jedným smerom
48.4794, 19.1733
Súradnice (N, E)

Turistická trasa na Tri vrchy

4,7 km
jednosmerná vzdialenosť
411 m
celkové stúpanie
2 h 46 min
odhadovaný čas spiatočnej cesty

Východiskový bod trasy: najbližší registrovaný štartovací bod — odporúčané parkovanie pre najkratšiu túru na vrchol.

451 m4,7 km · 830 m

Predpoveď počasia

Ďalších 10 dní

Parkovisko a východiskový bod

1Parkovacia plochaOdporúčané
parkovanie · juhozápad
4,7 km pešo · ↑ 411 m · približne 2 h 46 min na spiatočnú cestu
Pokyny v Mapách Google ↗
2Parkovacia plocha
parkovanie · juhovýchod
približne 4,6 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗
3Parkovacia plocha
parkovanie · juhozápad
približne 6,0 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗

Keď prídete, skontrolujte značky a prípadné poplatky za parkovanie.

Viac vrcholov v okolí

Často kladené otázky

Aká vysoká je Tri vrchy?

Tri vrchy je 834 m nad morom a nachádza sa v Banskobystrický kraj. Topografická prominencia vrcholu je 143 m — o toľko sa týči nad okolitým terénom.

Ako dlho trvá túra na Tri vrchy?

Východiskový bod: najbližší registrovaný štartovací bod. Trasa meria približne 4,7 km jedným smerom a nastúpate 411 m. Na cestu tam aj späť bežným turistickým tempom si vyhraďte asi 2 h 46 min.

Kde môžem zaparkovať na túru na Tri vrchy?

Najbližšie parkovisko: parkovacia plocha (juhozápad) — 4,7 km pešo · ↑ 411 m · približne 2 h 46 min na spiatočnú cestu. Ďalšou možnosťou je parkovacia plocha (juhovýchod) (približne 4,6 km na vrchol). V aplikácii Conquer nájdete trasu jazdy na východiskový bod a turistickú trasu na vrchol.

Môžem zaznamenať svoj výstup na Tri vrchy v Conquer?

Áno. Tri vrchy patrí medzi 3 414 vrcholov v Slovensko, ktoré sú dostupné v aplikácii Conquer. Na vrchole otvorte aplikáciu a ťuknutím zaznamenajte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam naozaj ste. Tento vrchol ešte nikto nezaznamenal — môžeš byť prvý.

Vystúpte na Tri vrchy a zaznamenajte si výstup v aplikácii

Na vrchole potvrďte výstup pomocou GPS. Slovensko: zdolávajte ďalšie vrcholy, udržiavajte série a postupujte na vyššie úrovne s priateľmi.

Stiahnite si naApp Store

Zadarmo na stiahnutie