SlovenijaGoriškaJečmenov hrib

Ječmenov hrib

Gorski vrh v Goriška · 278 m

278 m
Nadmorska višina
66 m
Relativna višina
3,4 km
Dolžina poti v eno smer
45.8336, 13.8561
Koordinate (N, E)

Pohodniška pot na Ječmenov hrib

3,4 km
enosmerna razdalja
173 m
skupni vzpon
2 h 2 min
predvideni čas povratnega potovanja

Izhodišče poti: najbližje prijavljeno izhodišče — priporočeno parkirišče za najkrajši vzpon na vrh.

263 m3,4 km · 273 m

Vremenska napoved

Naslednjih 10 dni

Parkirišče in izhodišče

1ParkiriščePriporočeno
parkiranje · jugozahodno
3,4 km peš · ↑ 173 m · približno 2 h 2 min za povratno potovanje
Navodila v Google Zemljevidih ↗
2Rasteplass
parkiranje · jugovzhodno
do vrha približno 3,4 km
Navodila v Google Zemljevidih ↗
3Parkirišče
parkiranje · jugozahodno
do vrha približno 4,2 km
Navodila v Google Zemljevidih ↗

Ko prispete, preverite znake in morebitne parkirnine.

Več vrhov v bližini

Pogosta vprašanja

Kako visok je Ječmenov hrib?

Ječmenov hrib je 278 m nad morsko gladino in se nahaja v Goriška. Relativna višina vrha je 66 m — toliko se vrh dviga nad okoliškim terenom.

Kako dolgo traja pohod na Ječmenov hrib?

Izhodišče: najbližje prijavljeno izhodišče. Pot je dolga približno 3,4 km v eno smer in ima 173 m vzpona. Za pot tja in nazaj v običajnem pohodniškem tempu računajte približno 2 h 2 min.

Kje lahko parkiram za pohod na Ječmenov hrib?

Najbližje parkirišče: parkirišče (jugozahodno) — 3,4 km peš · ↑ 173 m · približno 2 h 2 min za povratno potovanje. Druga možnost je Rasteplass (jugovzhodno) (do vrha približno 3,4 km). V aplikaciji Conquer dobite navodila za vožnjo do izhodišča in pohodniško pot do vrha.

Ali lahko svoj vzpon na Ječmenov hrib zabeležim v aplikaciji Conquer?

Da. Ječmenov hrib je eden od 3.812 vrhov v Slovenija, ki so na voljo v aplikaciji Conquer. Na vrhu odprite aplikacijo in se dotaknite, da zabeležite vzpon — preverjanje GPS potrdi, da ste res tam. Tega vrha ni zabeležil še nihče — lahko ste prvi.

Osvojite Ječmenov hrib in zabeležite vzpon v aplikaciji

Na vrhu potrdite vzpon z GPS. Slovenija: beležite osvojene vrhove, ohranjajte serije in napredujte skupaj s prijatelji.

Prenesite naApp Store

Brezplačen prenos