SlovenijaGorenjskaMrzli vrh

Mrzli vrh

Gorski vrh v Gorenjska · 1.061 m

1.061 m
Nadmorska višina
40 m
Relativna višina
6,1 km
Dolžina poti v eno smer
46.1831, 14.1272
Koordinate (N, E)

Pohodniška pot na Mrzli vrh

6,1 km
enosmerna razdalja
487 m
skupni vzpon
4 h 28 min
predvideni čas povratnega potovanja

Izhodišče poti: najbližje prijavljeno izhodišče — priporočeno parkirišče za najkrajši vzpon na vrh.

1.035 m6,1 km · 1.061 m

Vremenska napoved

Naslednjih 10 dni

Parkirišče in izhodišče

1Postaja / žičnicaPriporočeno
postaja / žičnica · vzhod
6,1 km peš · ↑ 487 m · približno 4 h 28 min za povratno potovanje
Navodila v Google Zemljevidih ↗
2Parkirišče
parkiranje · severozahodno
do vrha približno 6,8 km
Navodila v Google Zemljevidih ↗
3Parkirišče
parkiranje · jugozahodno
do vrha približno 6,9 km
Navodila v Google Zemljevidih ↗

Ko prispete, preverite znake in morebitne parkirnine.

Več vrhov v bližini

Pogosta vprašanja

Kako visok je Mrzli vrh?

Mrzli vrh je 1.061 m nad morsko gladino in se nahaja v Gorenjska. Relativna višina vrha je 40 m — toliko se vrh dviga nad okoliškim terenom.

Kako dolgo traja pohod na Mrzli vrh?

Izhodišče: najbližje prijavljeno izhodišče. Pot je dolga približno 6,1 km v eno smer in ima 487 m vzpona. Za pot tja in nazaj v običajnem pohodniškem tempu računajte približno 4 h 28 min.

Kje lahko parkiram za pohod na Mrzli vrh?

Najbližje izhodišče: postaja (vzhod) — 6,1 km peš · ↑ 487 m · približno 4 h 28 min za povratno potovanje. Druga možnost je parkirišče (severozahodno) (do vrha približno 6,8 km). V aplikaciji Conquer dobite navodila za vožnjo do izhodišča in pohodniško pot do vrha.

Ali lahko svoj vzpon na Mrzli vrh zabeležim v aplikaciji Conquer?

Da. Mrzli vrh je eden od 3.812 vrhov v Slovenija, ki so na voljo v aplikaciji Conquer. Na vrhu odprite aplikacijo in se dotaknite, da zabeležite vzpon — preverjanje GPS potrdi, da ste res tam. Tega vrha ni zabeležil še nihče — lahko ste prvi.

Osvojite Mrzli vrh in zabeležite vzpon v aplikaciji

Na vrhu potrdite vzpon z GPS. Slovenija: beležite osvojene vrhove, ohranjajte serije in napredujte skupaj s prijatelji.

Prenesite naApp Store

Brezplačen prenos