Ђакино брдо
Planinski vrh u Zlatiborska oblast · 1.101 m
Pešačka ruta do Ђакино брдо
Polazište rute: najbliže registrovano polazište — preporučeni parking za najkraće pešačenje do vrha.
Vremenska prognoza
Sledećih 10 danaParking i polazna tačka
Proverite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.
Više vrhova u blizini
Često postavljana pitanja
Koliko je visok Ђакино брдо?
Ђакино брдо je 1.101 m iznad nivoa mora i nalazi se u Zlatiborska oblast. Topografska prominencija vrha je 73 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.
Koliko dugo traje planinarenje do Ђакино брдо?
Polazište: najbliže registrovano polazište. Do vrha ima oko 10,1 km u jednom pravcu i 665 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 5 h 33 min.
Gde mogu da parkiram za pešačenje do Ђакино брдо?
Najbliži parking prostor: parking (sever) — 10,1 km peške · ↑ 665 m · približno 5 h 33 min za povratno putovanje. Druga opcija je parking (sever) (približno 10,2 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobićete uputstva za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.
Mogu li da zabeležim uspon na Ђакино брдо u aplikaciji Conquer?
Da. Ђакино брдо je jedan od 2.998 vrhova u Srbija dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabeležite uspon — GPS provera potvrđuje da ste zaista tamo. Niko još nije zabeležio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.
Popnite se na Ђакино брдо i zabeležite uspon u aplikaciji
Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Srbija: beležite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno sa prijateljima.
Preuzmite naApp StoreBesplatno preuzimanje