SrbijaMačvanska oblastМали цип

Мали цип

Planinski vrh u Mačvanska oblast · 693 m

693 m
Nadmorska visina
36 m
Topografska prominencija
5,5 km
Dužina staze u jednom pravcu
44.4203, 19.2731
Koordinate (N, E)

Pešačka ruta do Мали цип

5,5 km
jednosmerno rastojanje
124 m
ukupni uspon
2 h 52 min
predviđeno vreme povratnog putovanja

Polazište rute: Планинарски дом „Шарена буква” — preporučeni parking za najkraće pešačenje do vrha.

796 m5,5 km · 686 m

Vremenska prognoza

Sledećih 10 dana

Parking i polazna tačka

1Планинарски дом „Шарена буква”Preporučeno
planinarski dom · jug
5,5 km peške · ↑ 124 m · približno 2 h 52 min za povratno putovanje
Uputstva u Google mapama ↗
2Parking
parking · sever
približno 8,2 km do vrha
Uputstva u Google mapama ↗

Proverite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.

Više vrhova u blizini

Često postavljana pitanja

Koliko je visok Мали цип?

Мали цип je 693 m iznad nivoa mora i nalazi se u Mačvanska oblast. Topografska prominencija vrha je 36 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.

Koliko dugo traje planinarenje do Мали цип?

Polazište: Планинарски дом „Шарена буква”. Do vrha ima oko 5,5 km u jednom pravcu i 124 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 2 h 52 min.

Gde mogu da parkiram za pešačenje do Мали цип?

Najbliža polazna tačka: Планинарски дом „Шарена буква” (jug) — 5,5 km peške · ↑ 124 m · približno 2 h 52 min za povratno putovanje. Druga opcija je parking (sever) (približno 8,2 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobićete uputstva za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.

Mogu li da zabeležim uspon na Мали цип u aplikaciji Conquer?

Da. Мали цип je jedan od 2.998 vrhova u Srbija dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabeležite uspon — GPS provera potvrđuje da ste zaista tamo. Niko još nije zabeležio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.

Popnite se na Мали цип i zabeležite uspon u aplikaciji

Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Srbija: beležite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno sa prijateljima.

Preuzmite naApp Store

Besplatno preuzimanje