PolskaMałopolskieNad Księży Gąszcz

Nad Księży Gąszcz

Szczyt górski w Małopolskie · 751 m

751 m
Wysokość nad poziomem morza
39 m
Wybitność topograficzna
6,7 km
Długość trasy w jedną stronę
49.3661, 20.3236
Współrzędne (N, E)

Trasa piesza na Nad Księży Gąszcz

6,7 km
Odległość w jedną stronę
357 m
całkowite przewyższenie
3 godz 42 min
szacowany czas w obie strony

Punkt początkowy trasy: najbliższy zarejestrowany punkt startowy — zalecany parking na najkrótszą wycieczkę na szczyt.

564 m6,7 km · 749 m

Prognoza pogody

Następne 10 dni

Parking i punkt wyjścia

1ParkingZalecane
parkowanie · północny zachód
6,7 km pieszo · ↑ 357 m · około 3 godz 42 min w obie strony
Wskazówki w Mapach Google ↗
2Parking
parkowanie · północ
około 10,6 km do szczytu
Wskazówki w Mapach Google ↗
3Parking Hoteku Pieniny
parkowanie · północ
około 11,8 km do szczytu
Wskazówki w Mapach Google ↗

Po przyjeździe sprawdź znaki i ewentualne opłaty parkingowe.

W pobliżu kolejne szczyty

Często zadawane pytania

Jak wysoki jest Nad Księży Gąszcz?

Nad Księży Gąszcz wynosi 751 m nad poziomem morza i znajduje się w Małopolskie. Wybitność topograficzna szczytu wynosi 39 m — tyle wznosi się on ponad otaczający teren.

Jak długo trwa wędrówka na Nad Księży Gąszcz?

Punkt startowy: najbliższy zarejestrowany punkt startowy. Trasa ma około 6,7 km w jedną stronę i 357 m podejścia. Na przejście w obie strony zwykłym tempem przeznacz około 3 godz 42 min.

Gdzie mogę zaparkować przed wycieczką na Nad Księży Gąszcz?

Najbliższy parking: parking (północny zachód) — 6,7 km pieszo · ↑ 357 m · około 3 godz 42 min w obie strony. Inną opcją jest parking (północ) (około 10,6 km do szczytu). W aplikacji Conquer znajdziesz wskazówki dojazdu do początku szlaku i trasę pieszą na szczyt.

Czy mogę zapisać wejście na Nad Księży Gąszcz w aplikacji Conquer?

Tak. Nad Księży Gąszcz należy do 2477 szczytów w Polska dostępnych w aplikacji Conquer. Na szczycie otwórz aplikację i stuknij, aby zapisać wejście — kontrola GPS potwierdzi, że naprawdę tam jesteś. Nikt jeszcze nie zanotował tego szczytu — możesz być pierwszy.

Zdobądź Nad Księży Gąszcz i zapisz wejście w aplikacji

Na szczycie potwierdź wejście przez GPS. Polska: zdobywaj kolejne szczyty, podtrzymuj serie i awansuj razem ze znajomymi.

Pobierz naSklep z aplikacjami

Do pobrania bezpłatnie