PolskaMałopolskieJaworzyński Wierch

Jaworzyński Wierch

Szczyt górski w Małopolskie · 782 m

782 m
Wysokość nad poziomem morza
41 m
Wybitność topograficzna
2,7 km
Długość trasy w jedną stronę
49.7639, 19.8703
Współrzędne (N, E)

Trasa piesza na Jaworzyński Wierch

2,7 km
Odległość w jedną stronę
264 m
całkowite przewyższenie
1 godz 36 min
szacowany czas w obie strony

Punkt początkowy trasy: najbliższy zarejestrowany punkt startowy — zalecany parking na najkrótszą wycieczkę na szczyt.

518 m2,7 km · 777 m

Prognoza pogody

Następne 10 dni

Parking i punkt wyjścia

1ParkingZalecane
parkowanie · zachód
2,7 km pieszo · ↑ 264 m · około 1 godz 36 min w obie strony
Wskazówki w Mapach Google ↗
2Parking
parkowanie · północny zachód
około 3,8 km do szczytu
Wskazówki w Mapach Google ↗
3Parking
parkowanie · południe
około 4,3 km do szczytu
Wskazówki w Mapach Google ↗

Po przyjeździe sprawdź znaki i ewentualne opłaty parkingowe.

W pobliżu kolejne szczyty

Często zadawane pytania

Jak wysoki jest Jaworzyński Wierch?

Jaworzyński Wierch wynosi 782 m nad poziomem morza i znajduje się w Małopolskie. Wybitność topograficzna szczytu wynosi 41 m — tyle wznosi się on ponad otaczający teren.

Jak długo trwa wędrówka na Jaworzyński Wierch?

Punkt startowy: najbliższy zarejestrowany punkt startowy. Trasa ma około 2,7 km w jedną stronę i 264 m podejścia. Na przejście w obie strony zwykłym tempem przeznacz około 1 godz 36 min.

Gdzie mogę zaparkować przed wycieczką na Jaworzyński Wierch?

Najbliższy parking: parking (zachód) — 2,7 km pieszo · ↑ 264 m · około 1 godz 36 min w obie strony. Inną opcją jest parking (północny zachód) (około 3,8 km do szczytu). W aplikacji Conquer znajdziesz wskazówki dojazdu do początku szlaku i trasę pieszą na szczyt.

Czy mogę zapisać wejście na Jaworzyński Wierch w aplikacji Conquer?

Tak. Jaworzyński Wierch należy do 2477 szczytów w Polska dostępnych w aplikacji Conquer. Na szczycie otwórz aplikację i stuknij, aby zapisać wejście — kontrola GPS potwierdzi, że naprawdę tam jesteś. Nikt jeszcze nie zanotował tego szczytu — możesz być pierwszy.

Zdobądź Jaworzyński Wierch i zapisz wejście w aplikacji

Na szczycie potwierdź wejście przez GPS. Polska: zdobywaj kolejne szczyty, podtrzymuj serie i awansuj razem ze znajomymi.

Pobierz naSklep z aplikacjami

Do pobrania bezpłatnie