Abay peak

Алматы облысы аймағындағы тау · 4 010 м

4 010 м
Биіктік
83 м
Салыстырмалы биіктік
8,2 km
Жорық ұзындығы бір бағытта
43.0906, 77.0972
Координаттар (N, E)

Abay peak шыңына жорық

8,2 km
бір бағытта
1 672 м
биіктік алу
7 сағ 49 мин
барып-қайту

Маршруттың басталуы: Шымбулак — шыңға ең қысқа жаяу сапарға ұсынылған автотұрақ.

2 288 м8,2 km · 3 939 м

Ауа райы болжамы

Келесі 10 күн

Автотұрақ және бастау нүктесі

1ШымбулакҰсынылады
станция / аспалы жол · шыңның солтүстік жағында
Жаяу 8,2 км · ↑ 1 672 м · шамамен 7 сағ 49 мин бару-қайту
Google Maps-те бағыттар ↗
2Сол Талғар
станция / аспалы жол · шыңның солтүстік-шығыс жағында
шыңға шамамен 9,1 км
Google Maps-те бағыттар ↗
3Автотұрақ алаңы
автотұрақ · шыңның солтүстік-батыс жағында
шыңға шамамен 9,9 км
Google Maps-те бағыттар ↗

Белгілер мен ықтимал автотұрақ ақысын барған жерде тексеріңіз.

Жақын жерде тағы шыңдар

Жиі қойылатын сұрақтар

Abay peak шыңының биіктігі қанша?

Abay peak теңіз деңгейінен 4 010 м биіктікте, Алматы облысы аймағында орналасқан. Шыңның салыстырмалы биіктігі 83 м — бұл оның айналадағы жер бедерінен қаншалықты көтерілетінін көрсетеді.

Abay peak шыңына жорық қанша уақыт алады?

Шымбулак нүктесінен бір бағытта шамамен 8,2 км, биіктік алу 1 672 м. Қалыпты жорық қарқынымен барып-қайтуға шамамен 7 сағ 49 мин уақыт бөліңіз.

Abay peak үшін көлікті қайда қоюға болады?

Ең жақын бастау нүктесі: Шымбулак (шыңның солтүстік жағында) — Жаяу 8,2 км · ↑ 1 672 м · шамамен 7 сағ 49 мин бару-қайту. Балама: Сол Талғар (шыңның солтүстік-шығыс жағында) (шыңға шамамен 9,1 км). Conquer қолданбасында соқпақтың басталуына дейін көлік бағытын және шыңға жаяу маршрутты аласыз.

Мен Abay peak-ны Conquer-де тіркей аламын ба?

Иә — Abay peak Conquer-дегі Қазақстан аумағының 2 721 шыңының бірі. Шыңда қосымшаны ашып, бағындыруды тіркеу үшін түртіңіз — GPS тексеруі шынымен сол жерде екеніңізді растайды. Бұл шыңды әлі ешкім тіркемеген — сіз бірінші бола аласыз.

Қосымшада Abay peak-ны жаулап алыңыз

Шыңда GPS арқылы расталатын белгі жасаңыз. Қазақстан бойынша шыңдар жинаңыз, үздіксіз серия құрыңыз және достарыңызбен бірге деңгейіңізді көтеріңіз.

Жүктеп алуApp Store-дан

Жүктеу тегін