КыргызстанЧүй облусуКулагай-Таш

Кулагай-Таш

Чүй облусу тоо чокусу · 3 895 м

3 895 м
Деңиз деңгээлинен бийиктик
57 м
Салыштырмалуу бийиктик
10,0 km
Бир тарапка жөө жүрүү аралыгы
42.4739, 74.4322
Координаттар (N, E)

Кулагай-Таш чокусуна жөө жүрүү маршруту

10,0 km
бир тараптуу аралык
1 406 м
жалпы көтөрүлүү
7 ч 29 мин
болжолдуу эки тарапка баруу убактысы

Жөө жүрүү маршрутунун башталышы: эң жакын катталган баштапкы чекит — чокуга эң кыска жөө жүрүш үчүн парковка сунушталды.

2 511 м10,0 km · 3 895 м

Аба ырайы

Кийинки 10 күн

Унаа токтоочу жай жана башталгыч

1Унаа токтотуучу жай
паркинг · түндүк-чыгыш
10,0 км жөө · ↑ 1 406 м · эки тарапка болжол менен 7 ч 29 мин
Google Карталардагы багыттар ↗

Келгениңизде белгилерди жана унаа токтотуучу жайлардын акысын текшериңиз.

Жакын жерде дагы чокулар

Көп берилүүчү суроолор

Кулагай-Таш канчалык бийик?

Кулагай-Таш деңиз деңгээлинен 3 895 м жана Чүй облусуде жайгашкан. Чокунун салыштырмалуу бийиктиги 57 м — ал айланадагы жерден ушунча бийик көтөрүлөт.

Кулагай-Таш чейин жөө жүрүү канча убакытка созулат?

Башталышы: эң жакын катталган баштапкы чекит. Жол бир тарапка болжол менен 10,0 км, бийиктикке чыгуу 1 406 м. Кадимки темп менен барып-келүүгө болжол менен 7 ч 29 мин убакыт бөлүңүз.

Кулагай-Таш жөө жүрүш үчүн мен кайда токтотсом болот?

Жакынкы унаа токтотуучу жай: унаа токтотуучу жай (түндүк-чыгыш) — 10,0 км жөө · ↑ 1 406 м · эки тарапка болжол менен 7 ч 29 мин. Conquer колдонмосунда жолдун башталышына чейин унаа багытын жана чокуга жөө жүрүү маршрутун аласыз.

Conquer'де Кулагай-Таш чокусуна чыкканымды каттай аламбы?

Ооба. Кулагай-Таш — Conquer колдонмосунда Кыргызстан үчүн жеткиликтүү 992 чокунун бири. Чокуда колдонмону ачып, чыгууну каттоо үчүн басыңыз — GPS текшерүүсү чын эле ошол жерде экениңизди ырастайт. Бул чокуну азырынча эч ким каттай элек — сиз биринчи болушуңуз мүмкүн.

Кулагай-Таш чокусуна чыгып, чыгууңузду колдонмого каттаңыз

Чокуда жыйынтыгыңызды GPS аркылуу ырастап каттаңыз. Кыргызстан: жаңы чокуларды багындырып, серияңызды улантыңыз жана досторуңуз менен деңгээлиңизди көтөрүңүз.

боюнча жүктөп алууApp Store

Жүктөп алуу үчүн акысыз