MagyarországZalaBago-hegy

Bago-hegy

Hegycsúcs Zala · 298 m

298 m
Tengerszint feletti magasság
33 m
Topográfiai prominencia
2,6 km
Egyirányú túratáv
46.5367, 17.0305
Koordináták (É, E)

Túraútvonal: Bago-hegy

2,6 km
egyirányú távolság
166 m
teljes emelkedés
1 h 30 min
becsült oda-vissza idő

A túra kiindulópontja: a legközelebbi nyilvántartott kiindulópont — ajánlott parkoló a legrövidebb túrához a csúcsig.

182 m2,6 km · 298 m

Időjárás előrejelzés

Következő 10 nap

Parkoló és kiindulópont

1ParkolóAjánlott
parkoló · északkelet
2,6 km gyalog · ↑ 166 m · körülbelül 1 h 30 min az oda-vissza útra
Útvonalterv a Google Térképen ↗
2Parkoló
parkoló · északkelet
körülbelül 2,6 km a csúcsig
Útvonalterv a Google Térképen ↗
3Parkoló
parkoló · nyugat
körülbelül 5,3 km a csúcsig
Útvonalterv a Google Térképen ↗

Érkezéskor ellenőrizze a táblákat és a parkolási díjakat.

További csúcsok a közelben

Gyakran ismételt kérdések

Milyen magas a Bago-hegy?

A Bago-hegy 298 m tengerszint feletti magasságban található, és Zala található. A csúcs topográfiai prominenciája 33 m — ennyivel emelkedik a környező terep fölé.

Milyen hosszú a túra a Bago-hegyig?

Kiindulópont: a legközelebbi nyilvántartott kiindulópont. Az útvonal egy irányban körülbelül 2,6 km, 166 m szintemelkedéssel. Normál túratempóban az oda-vissza útra számoljon körülbelül 1 h 30 min idővel.

Hol tudok parkolni a Bago-hegy felé vezető túrához?

A legközelebbi parkoló: a parkoló (északkelet) — 2,6 km gyalog · ↑ 166 m · körülbelül 1 h 30 min az oda-vissza útra. Egy másik lehetőség a a parkoló (északkelet) (körülbelül 2,6 km a csúcsig). A Conquer alkalmazásban útbaigazítást kap a túra kiindulópontjához, valamint túraútvonalat a csúcshoz.

Rögzíthetem a Bago-hegy megmászását a Conquer programban?

Igen. Magyarország: Bago-hegy a Conquerben elérhető 1087 csúcs egyike. A csúcson nyisd meg az appot, és koppints a mászás rögzítéséhez — a GPS-ellenőrzés igazolja, hogy tényleg ott vagy. Még senki sem rögzítette ezt a csúcsot – lehet, hogy te leszel az első.

Rögzítse az alkalmazásban, hogy felért a csúcsra: Bago-hegy

A csúcson GPS-szel igazolja a teljesítést. Magyarország: teljesítsen újabb csúcsokat, tartsa életben a sorozatát, és lépjen szintet a barátaival.

Töltse le aApp Store

Ingyenesen letölthető