MagyarországNógrádRez-part

Rez-part

Hegycsúcs Nógrád · 329 m

329 m
Tengerszint feletti magasság
38 m
Topográfiai prominencia
4,4 km
Egyirányú túratáv
47.9611, 19.3797
Koordináták (É, E)

Túraútvonal: Rez-part

4,4 km
egyirányú távolság
187 m
teljes emelkedés
2 h 15 min
becsült oda-vissza idő

A túra kiindulópontja: Magyarnándor — ajánlott parkoló a legrövidebb túrához a csúcsig.

200 m4,4 km · 329 m

Időjárás előrejelzés

Következő 10 nap

Parkoló és kiindulópont

1MagyarnándorAjánlott
állomás / felvonó · északnyugat
4,4 km gyalog · ↑ 187 m · körülbelül 2 h 15 min az oda-vissza útra
Útvonalterv a Google Térképen ↗
2Művelődési Ház Parkoló
parkoló · nyugat
körülbelül 4,9 km a csúcsig
Útvonalterv a Google Térképen ↗
3Parkoló
parkoló · dél
körülbelül 9,5 km a csúcsig
Útvonalterv a Google Térképen ↗

Érkezéskor ellenőrizze a táblákat és a parkolási díjakat.

További csúcsok a közelben

Gyakran ismételt kérdések

Milyen magas a Rez-part?

A Rez-part 329 m tengerszint feletti magasságban található, és Nógrád található. A csúcs topográfiai prominenciája 38 m — ennyivel emelkedik a környező terep fölé.

Milyen hosszú a túra a Rez-partig?

Kiindulópont: Magyarnándor. Az útvonal egy irányban körülbelül 4,4 km, 187 m szintemelkedéssel. Normál túratempóban az oda-vissza útra számoljon körülbelül 2 h 15 min idővel.

Hol tudok parkolni a Rez-part felé vezető túrához?

A legközelebbi kiindulási pont: Magyarnándor (északnyugat) — 4,4 km gyalog · ↑ 187 m · körülbelül 2 h 15 min az oda-vissza útra. Egy másik lehetőség a Művelődési Ház Parkoló (nyugat) (körülbelül 4,9 km a csúcsig). A Conquer alkalmazásban útbaigazítást kap a túra kiindulópontjához, valamint túraútvonalat a csúcshoz.

Rögzíthetem a Rez-part megmászását a Conquer programban?

Igen. Magyarország: Rez-part a Conquerben elérhető 1087 csúcs egyike. A csúcson nyisd meg az appot, és koppints a mászás rögzítéséhez — a GPS-ellenőrzés igazolja, hogy tényleg ott vagy. Még senki sem rögzítette ezt a csúcsot – lehet, hogy te leszel az első.

Rögzítse az alkalmazásban, hogy felért a csúcsra: Rez-part

A csúcson GPS-szel igazolja a teljesítést. Magyarország: teljesítsen újabb csúcsokat, tartsa életben a sorozatát, és lépjen szintet a barátaival.

Töltse le aApp Store

Ingyenesen letölthető