HrvatskaZadarska županijaVelika krčevina

Velika krčevina

Planinski vrh u Zadarska županija · 899 m

899 m
Nadmorska visina
41 m
Topografska prominencija
3,2 km
Duljina staze u jednom smjeru
44.3439, 15.4194
Koordinate (N, E)

Planinarska ruta do Velika krčevina

3,2 km
jednosmjerna udaljenost
382 m
ukupni uspon
2 h 16 min
procijenjeno vrijeme povratnog putovanja

Polazište rute: najbliže registrirano polazište — preporučeno parkiralište za najkraće pješačenje do vrha.

662 m3,2 km · 961 m

Vremenska prognoza

Sljedećih 10 dana

Parking i polazište

1ParkiralištePreporučeno
parkiralište · jugoistočno
3,2 km pješice · ↑ 382 m · otprilike 2 h 16 min za povratno putovanje
Upute u Google kartama ↗
2Parkiralište
parkiralište · jugoistočno
otprilike 4,3 km do vrha
Upute u Google kartama ↗
3Parkiralište
parkiralište · južno
otprilike 7,3 km do vrha
Upute u Google kartama ↗

Provjerite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.

Više vrhova u blizini

Često postavljana pitanja

Koliko je visok Velika krčevina?

Velika krčevina je 899 m iznad razine mora i nalazi se u Zadarska županija. Topografska prominencija vrha iznosi 41 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.

Koliko traje pješačenje do Velika krčevina?

Polazište: najbliže registrirano polazište. Do vrha ima oko 3,2 km u jednom smjeru i 382 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 2 h 16 min.

Gdje mogu parkirati za pješačenje na Velika krčevina?

Najbliže parkiralište: parkiralište (jugoistočno) — 3,2 km pješice · ↑ 382 m · otprilike 2 h 16 min za povratno putovanje. Druga opcija je parkiralište (jugoistočno) (otprilike 4,3 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobit ćete upute za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.

Mogu li zabilježiti uspon na Velika krčevina u aplikaciji Conquer?

Da. Velika krčevina je jedan od 5.945 vrhova u Hrvatska dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabilježite uspon — GPS provjera potvrđuje da ste doista ondje. Nitko još nije zabilježio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.

Popnite se na Velika krčevina i zabilježite uspon u aplikaciji

Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Hrvatska: bilježite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno s prijateljima.

Preuzmite naApp Store

Besplatno preuzimanje