Medov Tavan
Planinski vrh u Ličko-senjska županija · 949 m
Planinarska ruta do Medov Tavan
Polazište rute: najbliže registrirano polazište — preporučeno parkiralište za najkraće pješačenje do vrha.
Vremenska prognoza
Sljedećih 10 danaParking i polazište
Provjerite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.
Više vrhova u blizini
Često postavljana pitanja
Koliko je visok Medov Tavan?
Medov Tavan je 949 m iznad razine mora i nalazi se u Ličko-senjska županija. Topografska prominencija vrha iznosi 33 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.
Koliko traje pješačenje do Medov Tavan?
Polazište: najbliže registrirano polazište. Do vrha ima oko 15,6 km u jednom smjeru i 610 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 8 h 4 min.
Gdje mogu parkirati za pješačenje na Medov Tavan?
Najbliže parkiralište: parkiralište (južno) — 15,6 km pješice · ↑ 610 m · otprilike 8 h 4 min za povratno putovanje. Druga opcija je parkiralište (južno) (otprilike 17,7 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobit ćete upute za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.
Mogu li zabilježiti uspon na Medov Tavan u aplikaciji Conquer?
Da. Medov Tavan je jedan od 5.945 vrhova u Hrvatska dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabilježite uspon — GPS provjera potvrđuje da ste doista ondje. Nitko još nije zabilježio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.
Popnite se na Medov Tavan i zabilježite uspon u aplikaciji
Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Hrvatska: bilježite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno s prijateljima.
Preuzmite naApp StoreBesplatno preuzimanje