Crni vrh
Planinski vrh u Bjelovarsko-bilogorska županija · 865 m
Planinarska ruta do Crni vrh
Polazište rute: najbliže registrirano polazište — preporučeno parkiralište za najkraće pješačenje do vrha.
Vremenska prognoza
Sljedećih 10 danaParking i polazište
Provjerite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.
Više vrhova u blizini
Često postavljana pitanja
Koliko je visok Crni vrh?
Crni vrh je 865 m iznad razine mora i nalazi se u Bjelovarsko-bilogorska županija. Topografska prominencija vrha iznosi 353 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.
Koliko traje pješačenje do Crni vrh?
Polazište: najbliže registrirano polazište. Do vrha ima oko 8,5 km u jednom smjeru i 710 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 5 h 2 min.
Gdje mogu parkirati za pješačenje na Crni vrh?
Najbliže parkiralište: parkiralište (sjever) — 8,5 km pješice · ↑ 710 m · otprilike 5 h 2 min za povratno putovanje. Druga opcija je parkiralište (sjever) (otprilike 8,8 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobit ćete upute za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.
Mogu li zabilježiti uspon na Crni vrh u aplikaciji Conquer?
Da. Crni vrh je jedan od 5.945 vrhova u Hrvatska dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabilježite uspon — GPS provjera potvrđuje da ste doista ondje. Nitko još nije zabilježio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.
Popnite se na Crni vrh i zabilježite uspon u aplikaciji
Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Hrvatska: bilježite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno s prijateljima.
Preuzmite naApp StoreBesplatno preuzimanje