Zhořský vrch
Vrchol hory v Plzeňský kraj · 538 m
Turistická trasa na Zhořský vrch
Výchozí bod trasy: nejbližší registrovaný výchozí bod — doporučené parkování pro nejkratší túru na vrchol.
Předpověď počasí
Dalších 10 dníParkovisko a východiskový bod
Při příjezdu zkontrolujte značky a případné poplatky za parkování.
Viac vrcholov v okolí
Často kladené otázky
Jak vysoká je Zhořský vrch?
Zhořský vrch je 538 m nad mořem a nachází se v Plzeňský kraj. Jeho topografická prominence je 75 m — vertikální výška vrcholu nad okolním terénem.
Jak dlouhá je túra na Zhořský vrch?
Výchozí bod: nejbližší registrovaný výchozí bod. Trasa měří přibližně 6,1 km jedním směrem a nastoupáte 114 m. Na cestu tam i zpět běžným turistickým tempem počítejte asi 2 h 56 min.
Kde mohu zaparkovat pro túru na Zhořský vrch?
Nejbližší parkoviště: parkovací plocha (na východ) — 6,1 km pěšky · ↑ 114 m · přibližně 2 h 56 min na zpáteční cestu. Další možností je parkovací plocha (severovýchod) (přibližně 8,3 km na vrchol). V aplikaci Conquer najdete pokyny k jízdě na výchozí bod a turistickou trasu na vrchol.
Mohu zaznamenat svůj výstup na Zhořský vrch v Conquer?
Ano. Zhořský vrch patří mezi 4 064 vrcholů v Česko, které jsou dostupné v aplikaci Conquer. Na vrcholu otevřete aplikaci a klepnutím zaznamenejte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam opravdu jste. Tento vrchol zatím nikdo nezaznamenal — můžete být první.
Vystoupejte na Zhořský vrch a zaznamenejte výstup v aplikaci
Na vrcholu potvrďte výstup pomocí GPS. Česko: zdolávejte další vrcholy, udržujte série a postupujte na vyšší úrovně s přáteli.
Stiahnite si naApp StoreZadarmo na stiahnutie