ČeskoPardubický krajKraví hora

Kraví hora

Vrchol hory v Pardubický kraj · 583 m

583 m
Nadmořská výška
106 m
Topografická prominence
4,1 km
Délka trasy jedním směrem
49.6742, 16.6631
Souřadnice (N, E)

Turistická trasa na Kraví hora

4,1 km
jednosměrná vzdálenost
251 m
celkové stoupání
2 h 20 min
předpokládaná doba zpáteční cesty

Výchozí bod trasy: nejbližší registrovaný výchozí bod — doporučené parkování pro nejkratší túru na vrchol.

433 m4,1 km · 586 m

Předpověď počasí

Dalších 10 dní

Parkovisko a východiskový bod

1Parkovací plochaOdporúčané
parkovanie · juhozápad
4,1 km pěšky · ↑ 251 m · přibližně 2 h 20 min na zpáteční cestu
Pokyny v Mapách Google ↗
2Parkovací plocha
parkovanie · severozápad
přibližně 4,8 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗
3Parkovací plocha
parkovanie · juh
přibližně 5,4 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗

Při příjezdu zkontrolujte značky a případné poplatky za parkování.

Viac vrcholov v okolí

Často kladené otázky

Jak vysoká je Kraví hora?

Kraví hora je 583 m nad mořem a nachází se v Pardubický kraj. Jeho topografická prominence je 106 m — vertikální výška vrcholu nad okolním terénem.

Jak dlouhá je túra na Kraví hora?

Výchozí bod: nejbližší registrovaný výchozí bod. Trasa měří přibližně 4,1 km jedním směrem a nastoupáte 251 m. Na cestu tam i zpět běžným turistickým tempem počítejte asi 2 h 20 min.

Kde mohu zaparkovat pro túru na Kraví hora?

Nejbližší parkoviště: parkovací plocha (juhozápad) — 4,1 km pěšky · ↑ 251 m · přibližně 2 h 20 min na zpáteční cestu. Další možností je parkovací plocha (severozápad) (přibližně 4,8 km na vrchol). V aplikaci Conquer najdete pokyny k jízdě na výchozí bod a turistickou trasu na vrchol.

Mohu zaznamenat svůj výstup na Kraví hora v Conquer?

Ano. Kraví hora patří mezi 4 064 vrcholů v Česko, které jsou dostupné v aplikaci Conquer. Na vrcholu otevřete aplikaci a klepnutím zaznamenejte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam opravdu jste. Tento vrchol zatím nikdo nezaznamenal — můžete být první.

Vystoupejte na Kraví hora a zaznamenejte výstup v aplikaci

Na vrcholu potvrďte výstup pomocí GPS. Česko: zdolávejte další vrcholy, udržujte série a postupujte na vyšší úrovně s přáteli.

Stiahnite si naApp Store

Zadarmo na stiahnutie