ČeskoLiberecký krajDlouhá hora

Dlouhá hora

Vrchol hory v Liberecký kraj · 748 m

748 m
Nadmořská výška
161 m
Topografická prominence
3,5 km
Délka trasy jedním směrem
50.7903, 14.9239
Souřadnice (N, E)

Turistická trasa na Dlouhá hora

3,5 km
jednosměrná vzdálenost
443 m
celkové stoupání
2 h 21 min
předpokládaná doba zpáteční cesty

Výchozí bod trasy: nejbližší registrovaný výchozí bod — doporučené parkování pro nejkratší túru na vrchol.

313 m3,5 km · 735 m

Předpověď počasí

Dalších 10 dní

Parkovisko a východiskový bod

1Parkovací plochaOdporúčané
parkovanie · severovýchod
3,5 km pěšky · ↑ 443 m · přibližně 2 h 21 min na zpáteční cestu
Pokyny v Mapách Google ↗
2Parkovací plocha
parkovanie · juh
přibližně 3,7 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗
3Parkovací plocha
parkovanie · juh
přibližně 4,2 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗

Při příjezdu zkontrolujte značky a případné poplatky za parkování.

Viac vrcholov v okolí

Často kladené otázky

Jak vysoká je Dlouhá hora?

Dlouhá hora je 748 m nad mořem a nachází se v Liberecký kraj. Jeho topografická prominence je 161 m — vertikální výška vrcholu nad okolním terénem.

Jak dlouhá je túra na Dlouhá hora?

Výchozí bod: nejbližší registrovaný výchozí bod. Trasa měří přibližně 3,5 km jedním směrem a nastoupáte 443 m. Na cestu tam i zpět běžným turistickým tempem počítejte asi 2 h 21 min.

Kde mohu zaparkovat pro túru na Dlouhá hora?

Nejbližší parkoviště: parkovací plocha (severovýchod) — 3,5 km pěšky · ↑ 443 m · přibližně 2 h 21 min na zpáteční cestu. Další možností je parkovací plocha (juh) (přibližně 3,7 km na vrchol). V aplikaci Conquer najdete pokyny k jízdě na výchozí bod a turistickou trasu na vrchol.

Mohu zaznamenat svůj výstup na Dlouhá hora v Conquer?

Ano. Dlouhá hora patří mezi 4 064 vrcholů v Česko, které jsou dostupné v aplikaci Conquer. Na vrcholu otevřete aplikaci a klepnutím zaznamenejte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam opravdu jste. Tento vrchol zatím nikdo nezaznamenal — můžete být první.

Vystoupejte na Dlouhá hora a zaznamenejte výstup v aplikaci

Na vrcholu potvrďte výstup pomocí GPS. Česko: zdolávejte další vrcholy, udržujte série a postupujte na vyšší úrovně s přáteli.

Stiahnite si naApp Store

Zadarmo na stiahnutie