ČeskoKrálovéhradecký krajDlouhý hřeben

Dlouhý hřeben

Vrchol hory v Královéhradecký kraj · 1 085 m

1 085 m
Nadmořská výška
78 m
Topografická prominence
2,2 km
Délka trasy jedním směrem
50.6989, 15.8161
Souřadnice (N, E)

Turistická trasa na Dlouhý hřeben

2,2 km
jednosměrná vzdálenost
315 m
celkové stoupání
1 h 32 min
předpokládaná doba zpáteční cesty

Výchozí bod trasy: nejbližší registrovaný výchozí bod — doporučené parkování pro nejkratší túru na vrchol.

770 m2,2 km · 1 077 m

Předpověď počasí

Dalších 10 dní

Parkovisko a východiskový bod

1Parkovací plochaOdporúčané
parkovanie · severozápad
2,2 km pěšky · ↑ 315 m · přibližně 1 h 32 min na zpáteční cestu
Pokyny v Mapách Google ↗
2Parkovací plocha
parkovanie · sever
přibližně 2,9 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗
3U Kostela
stanice / lanovka · sever
přibližně 3,9 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗

Při příjezdu zkontrolujte značky a případné poplatky za parkování.

Viac vrcholov v okolí

Často kladené otázky

Jak vysoká je Dlouhý hřeben?

Dlouhý hřeben je 1 085 m nad mořem a nachází se v Královéhradecký kraj. Jeho topografická prominence je 78 m — vertikální výška vrcholu nad okolním terénem.

Jak dlouhá je túra na Dlouhý hřeben?

Výchozí bod: nejbližší registrovaný výchozí bod. Trasa měří přibližně 2,2 km jedním směrem a nastoupáte 315 m. Na cestu tam i zpět běžným turistickým tempem počítejte asi 1 h 32 min.

Kde mohu zaparkovat pro túru na Dlouhý hřeben?

Nejbližší parkoviště: parkovací plocha (severozápad) — 2,2 km pěšky · ↑ 315 m · přibližně 1 h 32 min na zpáteční cestu. Další možností je parkovací plocha (sever) (přibližně 2,9 km na vrchol). V aplikaci Conquer najdete pokyny k jízdě na výchozí bod a turistickou trasu na vrchol.

Mohu zaznamenat svůj výstup na Dlouhý hřeben v Conquer?

Ano. Dlouhý hřeben patří mezi 4 064 vrcholů v Česko, které jsou dostupné v aplikaci Conquer. Na vrcholu otevřete aplikaci a klepnutím zaznamenejte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam opravdu jste. Tento vrchol zatím nikdo nezaznamenal — můžete být první.

Vystoupejte na Dlouhý hřeben a zaznamenejte výstup v aplikaci

Na vrcholu potvrďte výstup pomocí GPS. Česko: zdolávejte další vrcholy, udržujte série a postupujte na vyšší úrovně s přáteli.

Stiahnite si naApp Store

Zadarmo na stiahnutie