ČeskoKarlovarský krajZámecký vrch

Zámecký vrch

Vrchol hory v Karlovarský kraj · 736 m

736 m
Nadmořská výška
64 m
Topografická prominence
1,4 km
Délka trasy jedním směrem
50.1414, 13.0367
Souřadnice (N, E)

Turistická trasa na Zámecký vrch

1,4 km
jednosměrná vzdálenost
85 m
celkové stoupání
44 min
předpokládaná doba zpáteční cesty

Výchozí bod trasy: nejbližší registrovaný výchozí bod — doporučené parkování pro nejkratší túru na vrchol.

657 m1,4 km · 731 m

Předpověď počasí

Dalších 10 dní

Parkovisko a východiskový bod

1Parkovací plochaOdporúčané
parkovanie · sever
1,4 km pěšky · ↑ 85 m · přibližně 44 min na zpáteční cestu
Pokyny v Mapách Google ↗
2Bochov
stanice / lanovka · severovýchod
přibližně 2,1 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗
3Rasteplass
parkovanie · sever
přibližně 3,5 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗

Při příjezdu zkontrolujte značky a případné poplatky za parkování.

Viac vrcholov v okolí

Často kladené otázky

Jak vysoká je Zámecký vrch?

Zámecký vrch je 736 m nad mořem a nachází se v Karlovarský kraj. Jeho topografická prominence je 64 m — vertikální výška vrcholu nad okolním terénem.

Jak dlouhá je túra na Zámecký vrch?

Výchozí bod: nejbližší registrovaný výchozí bod. Trasa měří přibližně 1,4 km jedním směrem a nastoupáte 85 m. Na cestu tam i zpět běžným turistickým tempem počítejte asi 44 min.

Kde mohu zaparkovat pro túru na Zámecký vrch?

Nejbližší parkoviště: parkovací plocha (sever) — 1,4 km pěšky · ↑ 85 m · přibližně 44 min na zpáteční cestu. Další možností je Bochov (severovýchod) (přibližně 2,1 km na vrchol). V aplikaci Conquer najdete pokyny k jízdě na výchozí bod a turistickou trasu na vrchol.

Mohu zaznamenat svůj výstup na Zámecký vrch v Conquer?

Ano. Zámecký vrch patří mezi 4 064 vrcholů v Česko, které jsou dostupné v aplikaci Conquer. Na vrcholu otevřete aplikaci a klepnutím zaznamenejte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam opravdu jste. Tento vrchol zatím nikdo nezaznamenal — můžete být první.

Vystoupejte na Zámecký vrch a zaznamenejte výstup v aplikaci

Na vrcholu potvrďte výstup pomocí GPS. Česko: zdolávejte další vrcholy, udržujte série a postupujte na vyšší úrovně s přáteli.

Stiahnite si naApp Store

Zadarmo na stiahnutie