ČeskoJihočeský krajRapotická hora

Rapotická hora

Vrchol hory v Jihočeský kraj · 822 m

822 m
Nadmořská výška
47 m
Topografická prominence
6,2 km
Délka trasy jedním směrem
48.6717, 14.6347
Souřadnice (N, E)

Turistická trasa na Rapotická hora

6,2 km
jednosměrná vzdálenost
278 m
celkové stoupání
3 h 18 min
předpokládaná doba zpáteční cesty

Výchozí bod trasy: nejbližší registrovaný výchozí bod — doporučené parkování pro nejkratší túru na vrchol.

683 m6,2 km · 826 m

Předpověď počasí

Dalších 10 dní

Parkovisko a východiskový bod

1Parkovací plochaOdporúčané
parkovanie · západ
6,2 km pěšky · ↑ 278 m · přibližně 3 h 18 min na zpáteční cestu
Pokyny v Mapách Google ↗
2Parkovací plocha
parkovanie · západ
přibližně 7,0 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗
3Parkovací plocha
parkovanie · západ
přibližně 7,4 km na vrchol
Pokyny v Mapách Google ↗

Při příjezdu zkontrolujte značky a případné poplatky za parkování.

Viac vrcholov v okolí

Často kladené otázky

Jak vysoká je Rapotická hora?

Rapotická hora je 822 m nad mořem a nachází se v Jihočeský kraj. Jeho topografická prominence je 47 m — vertikální výška vrcholu nad okolním terénem.

Jak dlouhá je túra na Rapotická hora?

Výchozí bod: nejbližší registrovaný výchozí bod. Trasa měří přibližně 6,2 km jedním směrem a nastoupáte 278 m. Na cestu tam i zpět běžným turistickým tempem počítejte asi 3 h 18 min.

Kde mohu zaparkovat pro túru na Rapotická hora?

Nejbližší parkoviště: parkovací plocha (západ) — 6,2 km pěšky · ↑ 278 m · přibližně 3 h 18 min na zpáteční cestu. Další možností je parkovací plocha (západ) (přibližně 7,0 km na vrchol). V aplikaci Conquer najdete pokyny k jízdě na výchozí bod a turistickou trasu na vrchol.

Mohu zaznamenat svůj výstup na Rapotická hora v Conquer?

Ano. Rapotická hora patří mezi 4 064 vrcholů v Česko, které jsou dostupné v aplikaci Conquer. Na vrcholu otevřete aplikaci a klepnutím zaznamenejte výstup — kontrola GPS potvrdí, že tam opravdu jste. Tento vrchol zatím nikdo nezaznamenal — můžete být první.

Vystoupejte na Rapotická hora a zaznamenejte výstup v aplikaci

Na vrcholu potvrďte výstup pomocí GPS. Česko: zdolávejte další vrcholy, udržujte série a postupujte na vyšší úrovně s přáteli.

Stiahnite si naApp Store

Zadarmo na stiahnutie