Вишина чука

Планински връх в Софийска област · 1029 м

1029 м
Надморска височина
33 м
Относителна височина
8,2 km
Дължина на маршрута в едната посока
42.8619, 23.4208
Координати (N, E)

Пешеходен маршрут до Вишина чука

8,2 km
еднопосочно разстояние
613 м
общо изкачване
4 ч 36 мин
очаквано време за отиване и връщане

Начална точка на маршрута: най-близката регистрирана начална точка — препоръчан паркинг за най-краткия преход до върха.

510 м8,2 km · 1023 м

Прогноза за времето

Следващите 10 дни

Паркинг и начална точка

1ПаркомястоПрепоръчва се
паркинг · югозапад
8,2 км пеша · ↑ 613 м · приблизително 4 ч 36 мин за отиване и връщане
Упътвания в Google Maps ↗
2Паркомясто
паркинг · югозапад
приблизително 8,2 км до върха
Упътвания в Google Maps ↗
3Реброво
станция / кабинков лифт · северозапад
приблизително 8,5 км до върха
Упътвания в Google Maps ↗

Проверете знаците и всички такси за паркиране, когато пристигнете.

Още върхове наблизо

Често задавани въпроси

Колко висок е Вишина чука?

Вишина чука е 1029 м над морското равнище и се намира в Софийска област. Относителната височина на върха е 33 м — толкова се издига той над околния терен.

Колко време е преходът до Вишина чука?

Начална точка: най-близката регистрирана начална точка. Маршрутът е около 8,2 км в едната посока и включва 613 м изкачване. За отиване и връщане с нормално темпо предвидете около 4 ч 36 мин.

Къде мога да паркирам за похода до Вишина чука?

Най-близкият паркинг: зоната за паркиране (югозапад) — 8,2 км пеша · ↑ 613 м · приблизително 4 ч 36 мин за отиване и връщане. Друг вариант е зоната за паркиране (югозапад) (приблизително 8,2 км до върха). В приложението Conquer ще намерите упътвания за шофиране до началото на пътеката и пешеходен маршрут до върха.

Мога ли да запиша изкачването си на Вишина чука в Conquer?

Да. Вишина чука е един от 2732 върха в България, достъпни в Conquer. На върха отворете приложението и докоснете, за да запишете изкачването — GPS проверката потвърждава, че наистина сте там. Никой още не е записал този връх — може вие да сте първи.

Изкачете Вишина чука и запишете изкачването в приложението

На върха потвърдете изкачването чрез GPS. България: покорявайте нови върхове, поддържайте серията си и напредвайте заедно с приятели.

Изтеглете наApp Store

Безплатно за изтегляне