Mirova Gomila

Planinski vrh u Republika Srpska · 1.066 m

1.066 m
Nadmorska visina
113 m
Topografska prominencija
8,6 km
Dužina staze u jednom pravcu
42.9450, 18.3231
Koordinate (N, E)

Pješačka ruta do Mirova Gomila

8,6 km
jednosmjerna udaljenost
571 m
ukupni uspon
4 h 31 min
procijenjeno vrijeme povratnog putovanja

Polazište rute: najbliže registrovano polazište — preporučeni parking za najkraće planinarenje do vrha.

506 m8,6 km · 1.066 m

Vremenska prognoza

Sledećih 10 dana

Parking i polazište

1Parking
parking · jugoistočno
8,6 km pješice · ↑ 571 m · otprilike 4 h 31 min za povratno putovanje
Smjernice u Google mapama ↗

Provjerite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.

Više vrhova u blizini

Često postavljana pitanja

Koliko je visok Mirova Gomila?

Mirova Gomila je 1.066 m iznad nivoa mora i nalazi se u Republika Srpska. Topografska prominencija vrha iznosi 113 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.

Koliko dugo traje planinarenje do Mirova Gomila?

Polazište: najbliže registrovano polazište. Do vrha ima oko 8,6 km u jednom pravcu i 571 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 4 h 31 min.

Gdje mogu parkirati za planinarenje do Mirova Gomila?

Najbliži parking: parking (jugoistočno) — 8,6 km pješice · ↑ 571 m · otprilike 4 h 31 min za povratno putovanje. U aplikaciji Conquer dobit ćete upute za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.

Mogu li zabilježiti uspon na Mirova Gomila u aplikaciji Conquer?

Da. Mirova Gomila je jedan od 4.961 vrhova u Bosna i Hercegovina dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabilježite uspon — GPS provjera potvrđuje da ste zaista tamo. Niko još nije zabilježio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.

Popnite se na Mirova Gomila i zabilježite uspon u aplikaciji

Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Bosna i Hercegovina: bilježite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno s prijateljima.

Preuzmite naApp Store

Besplatno preuzimanje