Makin stan
Planinski vrh u Republika Srpska · 705 m
Pješačka ruta do Makin stan
Polazište rute: najbliže registrovano polazište — preporučeni parking za najkraće planinarenje do vrha.
Vremenska prognoza
Sledećih 10 danaParking i polazište
Provjerite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.
Više vrhova u blizini
Često postavljana pitanja
Koliko je visok Makin stan?
Makin stan je 705 m iznad nivoa mora i nalazi se u Republika Srpska. Topografska prominencija vrha iznosi 59 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.
Koliko dugo traje planinarenje do Makin stan?
Polazište: najbliže registrovano polazište. Do vrha ima oko 9,3 km u jednom pravcu i 495 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 4 h 50 min.
Gdje mogu parkirati za planinarenje do Makin stan?
Najbliži parking: parking (sjever) — 9,3 km pješice · ↑ 495 m · otprilike 4 h 50 min za povratno putovanje. Druga opcija je parking (sjever) (otprilike 10,3 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobit ćete upute za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.
Mogu li zabilježiti uspon na Makin stan u aplikaciji Conquer?
Da. Makin stan je jedan od 4.961 vrhova u Bosna i Hercegovina dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabilježite uspon — GPS provjera potvrđuje da ste zaista tamo. Niko još nije zabilježio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.
Popnite se na Makin stan i zabilježite uspon u aplikaciji
Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Bosna i Hercegovina: bilježite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno s prijateljima.
Preuzmite naApp StoreBesplatno preuzimanje