Kamenička glava

Planinski vrh u Republika Srpska · 906 m

906 m
Nadmorska visina
38 m
Topografska prominencija
2,6 km
Dužina staze u jednom pravcu
42.6036, 18.4317
Koordinate (N, E)

Pješačka ruta do Kamenička glava

2,6 km
jednosmjerna udaljenost
236 m
ukupni uspon
1 h 29 min
procijenjeno vrijeme povratnog putovanja

Polazište rute: najbliže registrovano polazište — preporučeni parking za najkraće planinarenje do vrha.

672 m2,6 km · 901 m

Vremenska prognoza

Sledećih 10 dana

Parking i polazište

1ParkingPreporučeno
parking · zapad
2,6 km pješice · ↑ 236 m · otprilike 1 h 29 min za povratno putovanje
Smjernice u Google mapama ↗
2Granični prelaz Zupci Rasteplass
parking · jug
otprilike 2,5 km do vrha
Smjernice u Google mapama ↗
3Granični prelaz Sitnica Rasteplass
parking · jug
otprilike 5,1 km do vrha
Smjernice u Google mapama ↗

Provjerite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.

Više vrhova u blizini

Često postavljana pitanja

Koliko je visok Kamenička glava?

Kamenička glava je 906 m iznad nivoa mora i nalazi se u Republika Srpska. Topografska prominencija vrha iznosi 38 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.

Koliko dugo traje planinarenje do Kamenička glava?

Polazište: najbliže registrovano polazište. Do vrha ima oko 2,6 km u jednom pravcu i 236 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 1 h 29 min.

Gdje mogu parkirati za planinarenje do Kamenička glava?

Najbliži parking: parking (zapad) — 2,6 km pješice · ↑ 236 m · otprilike 1 h 29 min za povratno putovanje. Druga opcija je Granični prelaz Zupci Rasteplass (jug) (otprilike 2,5 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobit ćete upute za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.

Mogu li zabilježiti uspon na Kamenička glava u aplikaciji Conquer?

Da. Kamenička glava je jedan od 4.961 vrhova u Bosna i Hercegovina dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabilježite uspon — GPS provjera potvrđuje da ste zaista tamo. Niko još nije zabilježio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.

Popnite se na Kamenička glava i zabilježite uspon u aplikaciji

Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Bosna i Hercegovina: bilježite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno s prijateljima.

Preuzmite naApp Store

Besplatno preuzimanje