Glavasevo Brdo
Planinski vrh u Federacija Bosne i Hercegovine · 491 m
Pješačka ruta do Glavasevo Brdo
Polazište rute: Parking 0 zona — preporučeni parking za najkraće planinarenje do vrha.
Vremenska prognoza
Sledećih 10 danaParking i polazište
Provjerite znakove i sve naknade za parkiranje kada stignete.
Više vrhova u blizini
Često postavljana pitanja
Koliko je visok Glavasevo Brdo?
Glavasevo Brdo je 491 m iznad nivoa mora i nalazi se u Federacija Bosne i Hercegovine. Topografska prominencija vrha iznosi 39 m — toliko se vrh uzdiže iznad okolnog terena.
Koliko dugo traje planinarenje do Glavasevo Brdo?
Polazište: Parking 0 zona. Do vrha ima oko 4,0 km u jednom pravcu i 213 m uspona. Za povratnu turu uobičajenim planinarskim tempom planirajte oko 2 h 2 min.
Gdje mogu parkirati za planinarenje do Glavasevo Brdo?
Najbliži parking: Parking 0 zona (zapad) — 4,0 km pješice · ↑ 213 m · otprilike 2 h 2 min za povratno putovanje. Druga opcija je Žitarnica (sjeverozapad) (otprilike 4,0 km do vrha). U aplikaciji Conquer dobit ćete upute za vožnju do početka staze i planinarsku rutu do vrha.
Mogu li zabilježiti uspon na Glavasevo Brdo u aplikaciji Conquer?
Da. Glavasevo Brdo je jedan od 4.961 vrhova u Bosna i Hercegovina dostupnih u aplikaciji Conquer. Na vrhu otvorite aplikaciju i dodirnite da zabilježite uspon — GPS provjera potvrđuje da ste zaista tamo. Niko još nije zabilježio ovaj vrh — mogli biste biti prvi.
Popnite se na Glavasevo Brdo i zabilježite uspon u aplikaciji
Na vrhu potvrdite uspon GPS-om. Bosna i Hercegovina: bilježite osvojene vrhove, održavajte nizove i napredujte zajedno s prijateljima.
Preuzmite naApp StoreBesplatno preuzimanje